Novinky 2021

Sníh i u nás stále "drží", naši psi jsou z něj nadšení, především Cariňa, při našich pravidelných procházkách si užívá rozverných her se psími kamarády, jak ostatně dokládají aktuální fota. Více - viz galerie.


10.01.2021 Konečně trocha sněhu

Konečně jsme se i v nížinách dočkali sněhu a inverzi nahradilo i občasné slunečné počasí. Na fotkách jsou i dva krásní kluci z našeho vrhu  "covidového" vrhu -  Corazonek a Castillo "Chicco". Na dalších fotech je naše smečka. Navzdory covidu se snažíme žít společenským životem a stýkat se s podobně naladěnými lidmi (viz fota níže).

5 pyrenejských holek

Sestřičky Belsué "Lafi + Biesca (uprostřed) a jejich poloviční sestra CariñaAránek s "nadšením" pózuje u sněhuláka...Corazon


Castillo


Cariña a Biesca

Cariña


Naše veteránka Huesca

Albinka, Biesca + Cariña02.01.2021 Vesele do nového roku 2021!

Vstup do nového roku a tedy i petardy a dělbuchy odpalované pitomci v našem blízkém okolí jsme my a hlavně naši psi přežili. Panuje typické lednové inverzní počasí a vlezlá zima, ale na aktivitách našich psů to nic nemění. Ačkoliv nejsou zrovna ideální podmínky pro fotografování, přesto jsem při procházkách pořídila pár fotek aspoň mobilem, není ani technicky možné venčit  3 a více psů a ještě s sebou tahat foťák. Přikládám také nová fota překrásné Cuency "Airy", která žije v Litvě a vede nádherný život; nejen že jezdí na výstavy (přirozeně, že v současné době to nelze), ale současně žije v početné smečce  a působí u stáda.

Albinka, Cariña, Biesca

Babi Huesca si užívá procházky s Biescou a Adorkem


Cuenca


Cariña a Biesca


Cariña


Holky na procházce, aneb když se sejde najednou 6 pyrenejek (Lizie, Albinka, Gábi, Biesca, Lafi a Cariña).
31.12.2020 Šťastný nový rok!

Přejeme všem šťastný a hlavně lepší rok, než byl ten, který se právě poroučí do do minulosti.


 .